NAUČIMO OD DJECE PA ZA GOSPODARIMO OTPADOM

Na poziv Udruge za očuvanje kulturnog i tradicijskog nasljeđa “Svijet kao cvijet” iz Sutivana,

naša škola se uključila u realizaciju projekta na temu ekologije i gospodarenja otpadom pod zajedničkim nazivom “Najprije naučiti pa gospodariti”.

Skupina učenika naše škole predstavila  se prezentacijom  o rezultatima rada naše eko škole na temu gospodarenja otpadom i zdravim načinom života te igrokazom – uratkom naših učenika o akcijama koje su sami organizirali i proveli u svojem mjestu.

Uputili su poziv svima da slijede naš primjer.

Uz učenike naše škole u realizaciji projekta sudjelovali su i učenici  škole iz Bola, Pučišća i Supetra.

Termine prezentacija po mjestima:

BOL 24.listopada,

POSTIRA 31.listopada,

SUPETAR 07.studenog,

PUČIŠÄ†A 21.studenog,                ”

uvijek u poslijepodnevnim satima kako bi  mogli prisustvovati i mještani kojima je prvenstveno projekt namijenjen.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 1380574_428497227250083_419495874_n IMG_7302 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

web- str. škole