U petak 07.02.2014. naša se škola po treći put uključila u Nacionalni projekt poticanja čitanja “Čitamo mi u obitelji svi”.

Do sada su sudjelovali samo učenici 3. razreda, a ove godine se projekt provodi u 3. i 4. razredu. Iz škole na put po Postirima, Škripu i Splitkoj, krenule su dvije naprtnjače, jedna siva, a druga crna, obje prepune knjiga za naše učenike, njihove roditelje i cijele obitelji.

Sve knjige u projektu su nove i nakon završetka projekta ostaju u školskoj knjižnici, kao i knjige iz prijašnjih projekata.

Ugodno druženje uz knjigu, lijepe dojmove koje ćete podijeliti sa nama i puno radosti, žele vam učiteljice 3. i 4. razreda, Danijela Radić i Senka Zrilić i vaša knjižničarka Sanja Nejašmić