OBILJEŽENA 20. OBLJETNICA KONTINUIRANOG RADA PODRUČNOG ODJELA “POSTIRA”, GLAZBENE ŠKOLE JOSIPA HATZEA – SPLIT

Povodom obilježavanja 20. obljetnice kontinuiranog rada Područnog odjela “POSTIRA” Glazbene škole Josipa Hatzea – Split, u subotu 02. studenog 2013. godine u atriju Osnovne škole Vladimira Nazora- Postira (sjedište Područnog odjela) održan je svečani Koncert na kojemu su nastupili bivši i sadašnji učenici Područnog odjela, kao i učenici – gosti područnih odjela iz Bola, Supetra i matične glazbene škole.
Sudionicima koncerta pozdravne riječi uputio je Andrija Biličić, ravnatelj OŠ Vladimira Nazora- Postira.
Na kraju koncerta ravnateljica Glazbene škole Josipa Hatzea – Split, prof. Vesna Alebić u znak priznanja za dugogodišnji i kontinuirani rad Područnog odjela – Postira podijelila je prigodne zahvalnice nastavnicima: prof. klarineta Vladimiru Sviloviću, prof. klavira Ljubici Rudolfi, prof. gitare Berislavu Baškoviću, prof. solfeggia Simoni Fabijanović, prof. klavira Heleni Boić i Vesni Vladislavić.
Posebno priznanje uručila je gosp. Andriji Biličiću utemeljitelju i dugogodišnjem voditelju Područnog odjela – Postira i ravnatelju Osnovne škole Vladimira Nazora – Postira.
Ovom prigodom Glazbena škola Josipa Hatzea tiskala je prigodnu brošuricu, u kojoj je prikazan povijesni pregled osnivanja i kontinuiranog dvadesetogodišnjeg rada glazbene škole u Postirima.