Plan i program Izvanučioničke integrirane nastave – 17. studenoga 2015.

Poštovani roditelji!

U skladu s Godišnjim planom i programom rada naše Škole, zatim Kurikulumom Škole i Izvedbenim planom i programom iz katoličkoga vjeronauka, u utorak 17. studenoga 2015. godine bit će održana izvanučionička ( integrirana ) nastava s učenicima 6. razreda u Splitu pod nazivom “Upoznavanje s karitativnim i socijalnim djelovanjem Crkve na našim prostorima / Upoznavanje engleske dječje književnosti – predstava Robinzon”. Izvanučionička nastava u Splitu održat će se pod vodstvom učitelja vjeronauka Jadrana Bašića i učiteljice engleskoga jezika i književnosti Niksane Mazije.

Ovakav oblik nastave u Splitu bit će evidentiran kao redovita nastava i obvezan je za učenike toga razrednoga odjela. Polazak je redovitom autobusnom linijom u 6.55 sati s autobusne stanice u mjestu, a povratak trajektom iz Splita u 14.15 sati.

Troškovi za Vašega učenika su sljedeći:

•  Trajektna (povratna) karta: 28,00 kn
  •  Predstava Robinzon: 25,00 kn
  •  Marenda

Zahvaljujemo na suradnji!

Jadran Bašić,

vjeroučitelj

Plan i program  možete pogledati na linku:

Izvanucionicka nastava 17. 11. 2015.