više o Božićnom koncertu

U subotu 15.12.2012.u predvorju OŠ Vladimira Nazora u Postirima održan je Božićni koncert učenika Glazbene škole Josipa Hatzea Split Područnog odjela „Brač“.
Nastupilo je 19 učenika koji nastavu pohađaju u Postirima, Bolu i Supetru u klasi profesora Maje Jurjević, Klare Matjan, Maje Novak, Vicka Novaka i Josipe Sladoljev.
Svojim muziciranjem na klaviru i gitari pred prepunim gledalištem oduševili su posjetitelje i roditelje koji su ih nagradili burnim aplauzom.
Koncertu je prisustvovao utemeljitelj i dugogodišnji voditelj odjela Glazbene škole u Postirima gosp. Andrija Biličić.

Kao posebni gosti nastupili su učenici iz Područnog odjela „Kaštela“, gitaristički trio, koji je na nedavnom natjecanju komornih sastava u Opatiji, u klasi prof. Vicka Novaka, osvojio 1. nagradu.

Maja Novak