I ove su nam godine učenici Srednje škole Brač pokazali svoju kreativnost, maštovitost i neposrednost u izričaju, svoje glazbeno i likovno umijeće, praktične i motoričke sposobnosti u kulturno-zabavnom programu, različitim izložbama i radionicama na Otvorenom danu škole u petak, 6. svibnja 2016. godine.

U popodnevnim satima učenici 7. i 8. razreda u pratnji ravnateljice Simone Fabijanović su prisustvovali ovoj manifestaciji.

Mogli smo se opustiti i nasmijati uz humorističan igrokaz s glazbenim elementima “Dan otvorenih vrata” autorice učenice 2. c razreda Ivne Bonačić, u kojem su, uz nju “profesoricu”, “učenike” glumili učenici.

Potom su uslijedile izložbe “Slikarski radovi učenika likovne sekcije Srednje škole Brač” Â i “Pogled kroz objektiv bračkih speleologa i planinara Planinarskog društva PROFUNDA Brač”, pod vodstvom profesorice Silvane Dragičević u suradnji s našom učiteljicom  Senkom Zrilić.

Pažnju učenika pobudile su i zanimljive radionice na temu flambiranja i izrade koktela u kojoj su sudjelovali učenici  zanimanja kuhar pod vodstvom majstora ugostiteljstva Nevena Gabrića i majstora kuharstva Zvonimira Ljajića.

Raspoloženje su podigle učenice zanimanja frizer sa svojom veselom revijom frizura “Proljeće”, pod vodstvom majstorice frizerstva Katijane Rendić.

Na kraju posjeta proveli su nas kroz novu školsku sportsku dvoranu.

Vjerujemo da će se ova suradnja škola nastaviti i da ćemo i dogodine prisustvovati ovakvoj manifestaciji u kojem će sudjelovati i neki naši a budući njihovi učenici.

supSS1 supSS2 supSS3 supSS4