24.veljače 2014. održan je Projektni dan u našoj školi.  Kroz prigodni program učenici su obilježili Svjetski dan ekologije te se prisjetili zajedničkih aktivnosti odrađenih u projektu Eko škole. Učenici 3.razreda uz recital “Voliš, a vole li tebe”  poželjeli su da ekološko razmišljanje postane naš način života, odnosa prema ljudima i okolišu. Prezentacijom  projekta “Naučiti pa gospodariti”  učenici su se ukratko osvrnuli na projekt u kojem su sudjelovali učenici  4. i 8. razreda naše škole u suradnji sa Udrugom “Svijet kao cvijet” iz Sutivana. Prikazani su projekti odrađeni u našoj školi, radionice i igrokaz koje su naši učenici predstavili u još četiri bračka mjesta.  Učenici  od 5. do 8.razreda sudjelovali su u eko kvizu. Pobjednička ekipa koju čine sljedeći učenici: Antea Matulić (5.razred), Ivana Matulić (6.razred), Matej Jonjić (7.razred)  i Ivna Bonačić 8.razred, sudjelovat će na jednodnevnom izletu i prigodnoj radionici vezanoj za projekt “Svjetski dan voda.” Uz prigodne recitale ” I ja volim prirodu” (učenici 3.razreda) i “Zemlja” (učenici 4.razreda) našu svečanost projektnog dana priveli smo kraju sa željom da sa sličnim i novim projektima nastavimo i dalje, a ujedno i ove školske godine svečano obnovimo status naše Eko škole.

Koordinatorice eko škole

IMG_0075 IMG_0070 IMG_0048 IMG_0047 IMG_0046