Održana pjesnička manifestacija Ča, more, judi

U okviru 26. Marulićevih dana, u Nečujmu, 23. travnja 2016. održana je 18. pjesnička manifestacija čakavske poezije učenika Splitsko-dalmatinske županije Ča–more–judi.

Između 150 radova koji su pristigli na ovo natjecanje, ocjenjivački sud Organizacijskog odbora odabrao je samo 10 radova, među kojima se nalazi i rad naše učenice 7.razreda Ane Salamunović “Moje drogo čo”, pod mentorstvom učitelja hrvatskog jezika Stipana Šandrka.

Radovi učenika 8.razreda Davida Gospodnetića “Bičikleta” i učenika 5.razreda Benedikta Štambuka “Maslina” nisu ušli u uži izbor, ali svakako zavrjeđuju da ih objavimo. Bicikleta

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????